Harran Üniversitesi
Harran Üniversitesi 2023/2'de en düşük 79,15 puanla personel aldı; 8 farklı kadroda alım yaptı.
- 8kadro
- 1il
- 25toplam kontenjan
- 2dönemde alım
Kadrolar
| Kadro | Puan türü | Dönem | En düşük | En yüksek | Kontenjan |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilgisayar İşletmeni | P93 | 2 | 84,06 | 87,52 | 6 |
| Hemşire | P3 | 1 | 79,15 | 81,37 | 4 |
| Sağlık Teknikeri | P93 | 1 | 84,56 | 92,94 | 4 |
| Teknisyen | P94 | 1 | 80,51 | 87,93 | 3 |
| Bilgisayar İşletmeni | P94 | 1 | 95,65 | 96,00 | 2 |
| Mühendis | P3 | 1 | 83,25 | 91,93 | 2 |
| Bilgisayar İşletmeni | P3 | 1 | 81,47 | 81,47 | 1 |
| Kütüphaneci | P3 | 1 | 80,08 | 80,08 | 1 |
| Memur | P3 | 1 | 80,28 | 80,28 | 1 |
| Tekniker | P93 | 1 | 86,98 | 86,98 | 1 |
Kontenjan, tüm dönemlerin toplamıdır. P3 lisans, P93 önlisans, P94 ortaöğretim mezunları içindir.
Lisans puanı (P3): dönemlere göre aralık
- 2023/2Taban 79,15 · Tavan 81,47Kontenjan: 6ÖSYM sonuç listesi
- 2022/2Taban 80,08 · Tavan 91,93Kontenjan: 3ÖSYM sonuç listesi
Önlisans puanı (P93): dönemlere göre aralık
- 2023/2Taban 84,06 · Tavan 92,94Kontenjan: 6ÖSYM sonuç listesi
- 2022/2Taban 85,23 · Tavan 87,52Kontenjan: 5ÖSYM sonuç listesi
Ortaöğretim puanı (P94): dönemlere göre aralık
- 2023/2Taban 80,51 · Tavan 87,93Kontenjan: 3ÖSYM sonuç listesi
- 2022/2Taban 95,65 · Tavan 96,00Kontenjan: 2ÖSYM sonuç listesi
Bu puanla girebilir miyim?
Puanını yaz; geçmiş dönemlerde taban puanı senin puanının altında kalan kadroları gör.
Puanımla karşılaştırGoogle ile giriş yap, tüm KPSS serüvenin için ücretsiz çalışmaya başla.
Google ile giriş yapKaynak
Puanlar ÖSYM'nin yayımladığı yerleştirme sonuçlarından derlenmiştir. Taban puan: kadroya giren son kişinin puanı; tavan: giren en yüksek puan. Veriler garanti değildir.
- ÖSYM 2022/2 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2022/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2022/2 ortaöğretim sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 ortaöğretim sonuçları (PDF)
ÖSYM ile bağlantımız yoktur.