İnönü Üniversitesi
İnönü Üniversitesi 2026/1'de en düşük 80,19 puanla personel aldı; 7 farklı kadroda alım yaptı.
- 7kadro
- 1il
- 112toplam kontenjan
- 3dönemde alım
Kadrolar
| Kadro | Puan türü | Dönem | En düşük | En yüksek | Kontenjan |
|---|---|---|---|---|---|
| Hemşire | P3 | 1 | 72,85 | 87,17 | 74 |
| Büro Personeli | P3 | 2 | 76,07 | 91,80 | 11 |
| Memur | P93 | 1 | 76,96 | 86,16 | 11 |
| Memur | P3 | 1 | 83,27 | 92,54 | 6 |
| Teknisyen | P94 | 1 | 82,16 | 83,32 | 3 |
| Büro Personeli | P93 | 1 | 93,36 | 97,10 | 2 |
| Mühendis | P3 | 1 | 77,07 | 85,71 | 2 |
| Sağlık Teknikeri | P93 | 1 | 84,59 | 91,00 | 2 |
| Destek Personeli | P93 | 1 | 88,84 | 88,84 | 1 |
Kontenjan, tüm dönemlerin toplamıdır. P3 lisans, P93 önlisans, P94 ortaöğretim mezunları içindir.
Lisans puanı (P3): dönemlere göre aralık
- 2026/1Taban 80,19 · Tavan 80,58Kontenjan: 3ÖSYM sonuç listesi
- 2025/1Taban 72,85 · Tavan 91,80Kontenjan: 82ÖSYM sonuç listesi
- 2023/2Taban 77,07 · Tavan 92,54Kontenjan: 8ÖSYM sonuç listesi
Önlisans puanı (P93): dönemlere göre aralık
- 2025/1Taban 84,59 · Tavan 97,10Kontenjan: 5ÖSYM sonuç listesi
- 2023/2Taban 76,96 · Tavan 86,16Kontenjan: 11ÖSYM sonuç listesi
Ortaöğretim puanı (P94): dönemlere göre aralık
- 2023/2Taban 82,16 · Tavan 83,32Kontenjan: 3ÖSYM sonuç listesi
Bu puanla girebilir miyim?
Puanını yaz; geçmiş dönemlerde taban puanı senin puanının altında kalan kadroları gör.
Puanımla karşılaştırGoogle ile giriş yap, tüm KPSS serüvenin için ücretsiz çalışmaya başla.
Google ile giriş yapKaynak
Puanlar ÖSYM'nin yayımladığı yerleştirme sonuçlarından derlenmiştir. Taban puan: kadroya giren son kişinin puanı; tavan: giren en yüksek puan. Veriler garanti değildir.
- ÖSYM 2023/2 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 ortaöğretim sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2025/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2025/1 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2026/1 lisans sonuçları (PDF)
ÖSYM ile bağlantımız yoktur.