Ambar Memuru kadrosu
Ambar memuru kadrosu 2026/1'de en düşük 80,98 puanla alındı. Diğer puan türleri için aşağıya bak.
- 8kurum
- 43il
- 168toplam kontenjan
- 9dönemde alım
Önlisans puanı (P93)
Ambar memuru kadrosu 2026/1'de en düşük 80,98 puanla alındı. Bu puan türünde 121 kontenjan ve 43 kurum–il satırı var.
Dönemlere göre taban–tavan aralığı
- 2026/1Taban 80,98 · Tavan 81,35Kontenjan: 2ÖSYM sonuç listesi
- 2025/2Taban 79,53 · Tavan 80,40Kontenjan: 6ÖSYM sonuç listesi
- 2024/1Taban 76,90 · Tavan 81,32Kontenjan: 6ÖSYM sonuç listesi
- 2023/2Taban 76,23 · Tavan 84,16Kontenjan: 24ÖSYM sonuç listesi
- 2023/1Taban 76,76 · Tavan 84,97Kontenjan: 34ÖSYM sonuç listesi
- 2022/2Taban 79,89 · Tavan 84,47Kontenjan: 19ÖSYM sonuç listesi
- 2022/1Taban 78,24 · Tavan 84,77Kontenjan: 30ÖSYM sonuç listesi
Kurum ve il satırları
Dönem: kadronun bu kurum ve ilde alım yaptığı dönem sayısı. Kontenjan, tüm dönemlerin toplamıdır.
Lisans puanı (P3)
Ambar memuru kadrosu 2026/1'de en düşük 79,60 puanla alındı. Bu puan türünde 47 kontenjan ve 17 kurum–il satırı var.
Dönemlere göre taban–tavan aralığı
- 2026/1Taban 79,60 · Tavan 92,63Kontenjan: 5ÖSYM sonuç listesi
- 2025/1Taban 80,64 · Tavan 92,57Kontenjan: 6ÖSYM sonuç listesi
- 2024/2Taban 73,25 · Tavan 85,61Kontenjan: 14ÖSYM sonuç listesi
- 2024/1Taban 67,56 · Tavan 79,54Kontenjan: 19ÖSYM sonuç listesi
- 2023/2Taban 80,60 · Tavan 80,60Kontenjan: 1ÖSYM sonuç listesi
- 2023/1Taban 80,78 · Tavan 80,78Kontenjan: 1ÖSYM sonuç listesi
- 2022/1Taban 84,17 · Tavan 84,17Kontenjan: 1ÖSYM sonuç listesi
Kurum ve il satırları
| Kurum | İl | Dönem | En düşük | En yüksek | Kontenjan |
|---|---|---|---|---|---|
| Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Rize | 2 | 67,56 | 75,55 | 15 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Konya | 3 | 79,13 | 85,61 | 6 |
| Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Trabzon | 2 | 69,93 | 74,87 | 4 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Adana | 2 | 80,72 | 84,71 | 3 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Kırşehir | 3 | 79,60 | 83,13 | 3 |
| Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı | Siirt | 2 | 91,59 | 92,63 | 2 |
| Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Artvin | 1 | 68,92 | 69,86 | 2 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Ankara | 2 | 84,17 | 86,04 | 2 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Malatya | 2 | 81,54 | 83,48 | 2 |
| Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı | Adıyaman | 1 | 80,60 | 80,60 | 1 |
| Afet Ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı | Hatay | 1 | 92,57 | 92,57 | 1 |
| Bartın Üniversitesi | Bartın | 1 | 80,78 | 80,78 | 1 |
| Bingöl İl Özel İdaresi | Bingöl | 1 | 80,64 | 80,64 | 1 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Iğdır | 1 | 82,54 | 82,54 | 1 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Sivas | 1 | 82,47 | 82,47 | 1 |
| Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü | Şanlıurfa | 1 | 83,04 | 83,04 | 1 |
| Uşak İl Özel İdaresi | Uşak | 1 | 80,60 | 80,60 | 1 |
Dönem: kadronun bu kurum ve ilde alım yaptığı dönem sayısı. Kontenjan, tüm dönemlerin toplamıdır.
Bu puanla girebilir miyim?
Puanını yaz; geçmiş dönemlerde taban puanı senin puanının altında kalan kadroları gör.
Puanımla karşılaştırGoogle ile giriş yap, tüm KPSS serüvenin için ücretsiz çalışmaya başla.
Google ile giriş yapKaynak
Puanlar ÖSYM'nin yayımladığı yerleştirme sonuçlarından derlenmiştir. Taban puan: kadroya giren son kişinin puanı; tavan: giren en yüksek puan. Veriler garanti değildir.
- ÖSYM 2022/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2022/1 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2022/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/1 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2023/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2024/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2024/1 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2024/2 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2025/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2025/2 önlisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2026/1 lisans sonuçları (PDF)
- ÖSYM 2026/1 önlisans sonuçları (PDF)
ÖSYM ile bağlantımız yoktur.